Vítejte v našem obchodě. Prodejem Sturdi products se zabýváme od roku 2017 a pro pohodlnost vašich nákupů jsme založili tento shop. S výběrem zboží rádi poradíme.

Habitat - LIME

Největší velikost klece vhodná pro velká plemena koček.

6 390 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 115
Doručení
Doručení po České republice do tří pracovních dnů.
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Habitat je největší vyráběná velikost klece od Sturdi Products. Je vhodná pro velká plemena koček, ale můžete ji pořídit i pro menší plemena nebo pro předvedení vašich vrhů. Habitat skutečně skýtá velký komfort pro vaše kočky. K této kleci, ale i ke střední velikosti euroback nebo single habitat, je možné dokoupit houpačku - hammack a naplno využijete celý prostor klece. Pro ještě vetší komfort je možné dokoupit originál podložky do klece, které nabízíme pro všechny velikosti klecí. V nabídce máme i praktické organizéry pro uložení kosmetiky, kartáčů a dalších drobností pro finální úpravu, které snadno pomocí háčku či klipsny zachytíte na své kleci a vše máte po ruce. K  dispozici máme i skládací záchůdky a další věci z nabídky Sturdi Products.

Klec je možné rozdělit přepážkou na dvě části a každá kočka má své soukromí nebo je možné přepážku nechat rozepnutou a máte klasickou dvojklec.

Výhodou všech Sturdi produktů je praktičnost, váha, snadná údržba, jednoduchá manipulace, ale především pohodlí a bezpečnost vašich koček.

Klece lze čistit šetrnými čistícími prostředky a vlhkým hadrem. V případě velkého znečistění zvládnou i sprchový kout či vanu. Nedoporučujeme klece prát v pračce. Rady na údržbu jsou z našich vlastních zkušeností. 

Velikost: 127cm x 70cm x 70cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Velké klece pro dvě kočky
Záruka: 2 roky